Vajza e Ardit Gjebreas merr mikrofonin dhe "sfidon" të atin

Publikuar tek: barometri, më 08:19 10-06-2017 Vajza e Ardit Gjebreas  merr mikrofonin dhe

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027944087982178
array(1) { ["section"]=> string(63) "vajza-e-ardit-gjebreas-merr-mikrofonin-dhe-sfidon-te-atin-81933" }