Vajza e deputetes demokrate një copë ylli... Me të ëmën në koncertin e Dolit: Larg qoftë tallavaja!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:43 04-01-2017 Vajza e deputetes demokrate një copë ylli... Me të ëmën në koncertin e Dolit: Larg qoftë tallavaja!

Kjo është deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu me vajzën e saj që tashmë i është bërë një shoqe e pandashme.

Nënë  bijë kanë qenë në koncertin e Shkëlzen Dolit në “Pallatin e Kongreseve” ndërsa ka rënë veçanërisht në sy bukuria rinore dhe e freskët e vajzës së demokrates.

Bregu e ka ndarë këtë foto në rrjetet sociale bashkë me këtë përshkrim ku uron që tallavaja t'i rrijë larg.

“Kur beba Vals-on (thuajse),memamin#nukvdesmuzikaklasike,#shkelzendoli,#largqoftetallavaja @tncouture”, shkruan Bregu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.33961987495422
array(1) { ["section"]=> string(100) "vajza-e-deputetes-demokrate-nje-cope-ylli-me-te-emen-ne-koncertin-e-dolit-larg-qofte-tallavaja-64586" }