Vajza e deputetit shqiptar fut në sherr të ëmën me miqtë dhe ja pse

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:12 02-12-2015 Vajza e deputetit shqiptar fut në sherr të ëmën me miqtë dhe ja pse Gerti Bogdani me bashkëshorten, Edlira Çepani

Vajza e deputetit shqiptar fut në sherr të ëmën e saj me gjysmën e miqve. Një incident i vogël në dukje po që i ka prishur mjaft punë.

Bëhet fjalë për vajzën e vogël të deputetit demokrat Gerti Bogdani, Ajrën. Ajo është shumë e vogël, por si çdo fëmijë e përdor mjaft mirë telefonin celular të së ëmës. Dhe ja çfarë shkruan bashkëshortja e deputetit, Edlira Çepani:

“Një pyetje teknike kam unë, kur i hap Ajra pa paralajmërim e paslajmërim mesazhet në  ‘’Facebook’’ e në ‘’Whatsapp’’ a të njofton që është "Seen by Ajra?" dhe jo "By Edlira"? ...se më ka futur në sherr me gjysmën e dynjasë jo për gjë ahahahah’’.

Kuptohet që Znj.Çepani e ka kaluar me shaka këtë situatë, por problemi është shumë serioz. Tashmë fëmijët mund të të rrëmbejnë edhe telefonin e të bëjnë për qejf të tyre telefonata…në vendin tënd.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071759223937988
array(1) { ["section"]=> string(73) "vajza-e-deputetit-shqiptar-fut-ne-sherr-te-emen-me-miqte-dhe-ja-pse-26786" }