Vajza e detyron t’i kërkojë falje para kamerës pasi e qëlloi me grusht në vaginë (Video)

Publikuar tek: bota, më 22:40 29-06-2016 Vajza e detyron t’i kërkojë falje para kamerës pasi e qëlloi me grusht në vaginë (Video)

Një vazjë me emrin Azmina ka detyruar një djalë që sipas saj e sulmoi duke e qëlluar në vaginë, që t’i kërkojë falje në kamera.

Sipas një positmi në Facebook-un e saj, djali në video e sulmoi teksa ajo po ecte me të dashurin, ky i fundit mesa duket nuk bëri asgjë për ta ndaluar. Ajo shkruan se tentoi të telefonojë policinë por nuk mundi të lidhej me ta, kështu që vendosi ta ndjekë agresorin dhe ta detyrojë të kërkojë falje.

Ai: Si të quajnë

Ajo: Azmina, emri im është Azmina

Ajo: Thuaje

Ai: Azmina ajo që bëra ishte padyshim e papranueshme je një vajzë mjaft e bukur që më tërhoqe, por ajo që bëra ishte totalish e gabuar në çdo nivel dhe më vjen vërtet keq.

Ajo: Çfarë bëre..

Ai: Të të qëlloj në vaginë, më vjen vërtet keq Azmina.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022846937179565
array(1) { ["section"]=> string(92) "vajza-e-detyron-t-i-kerkoje-falje-para-kameres-pasi-e-qelloi-me-grusht-ne-vagine-video-44988" }