Vajza e Ema Andresë afron gërshërët te koka. Kap me to lëkurën dhe shpjegon pse (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:27 05-07-2016 Vajza e Ema Andresë afron gërshërët te koka. Kap me to lëkurën dhe shpjegon pse (FOTO)

Një foto jashtë të zakonshmes, ashtu siç di të bëjë gjithmonë Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea.

Pa hezituar ka afruar te koka me flokë të prera zero, një plaë gërshërë, duke i prekur lëkurën. Shikimi i saj është i dëshpëruar duke dashur të japë një mesazh brenda një zyrë.

‘’Vapa’’, shkruan Sara. E kujt nuk do t’ia shkaktonte këtë gjendje të pakuptimtë vapa e tmerrshme e kryeqytetit?!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Roza Lati nuk e fsheh. Bën videon që zbulon se ku do e bëjë operacionin plastik
Lojra erotike në det, aktorja me të fejuarin preken në ishullin grek (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.023056030273438
array(1) { ["section"]=> string(89) "vajza-e-ema-andrese-afron-gersheret-te-koka-kap-me-to-lekuren-dhe-shpjegon-pse-foto-45596" }