Vajza e ish-ministrit “SHARLATANIA” që i bashkohet nesër protestës kundër PLEHRAVE

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:21 30-09-2016 Vajza e ish-ministrit “SHARLATANIA” që i bashkohet nesër protestës kundër PLEHRAVE

Vajza e ish-ministrit Vasil Kati,  Kozara Kati është gruaja që do t’i bashkohet nesër në orën 11:00 protestës te “Parku Rinia” kundër importit të mbetjeve.

Kryeministri Edi Rama i quajti “sharlatanë” protestuesit dhe ja ku do e ketë nesër një “shalatane” e cila kurrë nuk ka ndenjur pasive në kauza të tilla por përkundrazi është një nga aktivistet më të zellshme të shoqërisë civile.

“Nesër ne 11:00 "sharlatanët" mblidhen te Parku Rinia kundër importit të plehrave”, shkruan sakaq me krenari aktivisti tjetër Besjan Pesha ndërsa publikon edhe këtë foto simbol.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019572973251343
array(1) { ["section"]=> string(86) "vajza-e-ish-ministrit-sharlatania-qe-i-bashkohet-neser-protestes-kunder-plehrave-54608" }