Vajza e Jozefina Topallit në Patok, ja me kë ka zgjedhur ta kalojë fundjavën (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:06 30-10-2016 Vajza e Jozefina Topallit në Patok, ja me kë ka zgjedhur ta kalojë fundjavën (Foto)

Megi Topalli, vajza e deputetes demokrate Jozefina Topalli ka zgjedhur pikërisht Luginën e Patokut në Leshë për të kaluar këtë të dielë.

Por, speciale mbetet zgjedhja e saj për personat me të cilët ka zgjedhur të kalojë fundjavën.

 Nëpërmjetë një foto të publikuar në rrjetet sociale Megi shfaqet me babain e saj Tonç Topalli.

Ata shfaqen krah njëri-tjetrit dhe plot buzëqeshje.

megi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministri i brendshëm ka ditëlindjen, por refuzon suprizën e mesnatës…
Bledi Mane mesazh Greg Ramës: Thuaji babait të mos i lëndojë gazetarët »
Article Logic
Execution time: 0.016227006912231
array(1) { ["section"]=> string(86) "vajza-e-jozefina-topallit-ne-patok-ja-me-ke-ka-zgjedhur-ta-kaloje-fundjaven-foto-57864" }