Vajza e Jozefina Topallit suprizon, ka një urim të veçantë për babain e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:18 12-06-2017 Vajza e Jozefina Topallit suprizon, ka një urim të veçantë për babain e saj

Sonte është nata e Shna Ndout dhe Megi Topalli, vajza e deputetes së Partisë Demokratike Jozefina Topalli ka vendosur të bëjë një urin të veçantë.

Megi Topalli uron shëndet dhe mbarësi për të gjithë por në veçanti ky urim shkon për babain e saj.

Postimi i Megi Topallit:

Sot është nata e Shna Ndout. 
Dua ti uroj shendet e mbaresi te gjithe atyre qe besojne ne kete Shenjt. 
Nje urim i vecante shkon per baben tem qe sonte ka emrin si dhe per gjithe "Antonio"-t e tjere qe e lusin sonte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031131029129028
array(1) { ["section"]=> string(80) "vajza-e-jozefina-topallit-suprizon-ka-nje-urim-te-vecante-per-babain-e-saj-82216" }