Vajza e Majlinda Bregut vishet nuse dhe duket e mrekullueshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:22 02-06-2017 Vajza e Majlinda Bregut vishet nuse dhe duket e mrekullueshme

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda Ajazi, mbrëmë ka veshur fustanin e nusërisë dhe ka mrekulluar të ëmën, deputeten demokrate.

Kejda e ka veshur fustanin e nusërisë në eventin e Geraldina Sposës, që kishte zgjedhur pikërisht vajzën e deputetës si modele në këtë sfilatë.

Kejda është bërë tashmë shoqe e vërtetë për Majlindën të cilën e kanë uruar pafund mbrëmë për mënyrën se si prezantua e bija gjatë eventit.

maj.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030955076217651
array(1) { ["section"]=> string(67) "vajza-e-majlinda-bregut-vishet-nuse-dhe-duket-e-mrekullueshme-80940" }