Vajza e mitur i ikën nga shtëpia, nëna e përlotur alarmon policinë: Punon në disko

Publikuar tek: aktualitet, më 20:21 06-12-2017 Vajza e mitur i ikën nga shtëpia, nëna e përlotur alarmon policinë: Punon në disko

48 vjeçarja me iniciale M.T banuese në Bishan të Vlorës ka denoncuar në polici se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia pa i marrë leje madje ka shtuar e alarmuar se punon në disko.

Vajza me iniciale E.T 16 vjeç ndodhet tek tezet  e saj, ndërkohë që dyshohet se punon dhe në një disko.

“Vajza ime 16 vjeçe më ka ikur nga shtëpia pa leje. Rri në shtëpinë e motrave të mia. Kam frikë për të, është e vogël. Madje më kanë thënë që punon në një disko”, ka thënë mes lotësh gruaja e re.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avari në rrjet, këto zona mbeten pa energji elektrike për dy orë
Aksidentohet në Itali makina me 4 shqiptarë, një në gjendje të rëndë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.023283958435059
array(1) { ["section"]=> string(87) "vajza-e-mitur-i-iken-nga-shtepia-nena-e-perlotur-alarmon-policine-punon-ne-disko-102208" }