Vajza e Ornela Mutit shokon mediat italiane: Nudo te parukieri (FOTO +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:45 29-11-2016 Vajza e Ornela Mutit shokon mediat italiane: Nudo te parukieri (FOTO +16)

“Naike Rivelli nuk njeh limite”.

Ky është titulli i mediave italiane për gjestin e vajzës së Ornela Mutit, Naike Rivelli. Ajo ka shkuar te parukieri dhe ka hequr reçipetat, duke e lejuar artistin t’i prekë gjoksin ndërsa kanë pozuar si pa të keq edhe me gjithë stafin e sallonit, përpara pasqyrës. Mediat italiane shkruajnë se parukieri duket mjaft i kënaqur, por edhe Naike sigurisht.

 

mike1_copy.JPG

mike3_copy.JPG

mike4_copy.JPG

 

mike5.JPG

mike6.JPG

mike7_copy.JPG

mike8_copy.JPG

mike9_copy.JPG

mike10_copy.JPG

mike11_copy.JPGmike_copy.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030925035476685
array(1) { ["section"]=> string(75) "vajza-e-ornela-mutit-shokon-mediat-italiane-nudo-te-parukieri-foto-16-60996" }