Vajza e politikanit të njohur shqiptar ngjashmëri të pabesueshme me fituesen e “Miss Universe” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:10 31-01-2017 Vajza e politikanit të njohur shqiptar ngjashmëri të pabesueshme me fituesen e “Miss Universe” (FOTOT)

Duket e pabesueshme por vajza e politikanit të njohur shqiptar ka një ngjashmëri të pabesueshme me fituesen e “Miss Universe”.

Etida Topi vajza e ish-presidentit Bamir Topi që u martua disa muaj më parë dhe u vendos në qendër të medieve, ngjan shumë me Miss Francës. Për më tepër shikoni këto foto të Etidës dhe missit Iris që mbrëmë fitoi kurorën e bukurisë në Miss Universe.

vaj1_copy_copy.png

vaj1.png

vajza.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025796890258789
array(1) { ["section"]=> string(104) "vajza-e-politikanit-te-njohur-shqiptar-ngjashmeri-te-pabesueshme-me-fituesen-e-miss-universe-fotot-67206" }