Vajza e Rudina Xhungës ka ditëlindjen por moderatorja nuk harron as të atin : Ajo dhe babi i saj janë përgjithmonë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:41 05-02-2016 Vajza e Rudina Xhungës ka ditëlindjen por moderatorja nuk harron as të atin : Ajo dhe babi i saj janë përgjithmonë

Vajza e gazetares së njohur Rudina Xhunga festoi ditën e djeshme lindjen e saj.

Alana e Rudinës mbushi 3 vjeç dhe në dedikimin e saj moderatorja nuk ka lënë pa përmendur as bashkëshortin, babanë e vajzës së saj, Dritan Hilën.

“Alana, ne 3 shkurt, mbushi 3 vjec dhe festoi me grupin e kopshtit. Nuk paska gjë më të rëndësishme, sesa bebi yt. Gjithçka tjetër është e perkohshme. Ajo dhe babi saj, janë përgjithmonë”, shkruan Xhunga.

rudina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022858142852783
array(1) { ["section"]=> string(118) "vajza-e-rudina-xhunges-ka-ditelindjen-por-moderatorja-nuk-harron-as-te-atin-ajo-dhe-babi-i-saj-jane-pergjithmone-31796" }