Vajza e Stefit dhe mbesa e Endrit i drejtohet Florit pas sherrit: Çun i dashur, je një 0 me bisht (REAGIMI I PLOTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:20 12-12-2016 Vajza e Stefit dhe mbesa e Endrit i drejtohet Florit pas sherrit: Çun i dashur, je një 0 me bisht (REAGIMI I PLOTË)

Reagon vajza e Stefit dhe mbesa e Endri Priftit, Joana Prifti,pas debatit që u zhvillua te e diela shqiptare mes këngëtarëve. Marina tregohet e pakursyer ndaj Flor Mumajesit ndërsa e quan “një 0 me bisht” dhe i thotë se vitin e shkuar vetë ai kishte kopjuar një këngë nga një serenatë korçare.

REAGIMI I PLOTË:

Fjalet ne vazhdim vijne jo si vajze dhe si mbese por si degjuese. Ti Bruno me nje karriere pa pik lidhjeje qe sdi te lidhesh tre fjal bashk,i mban leksione dy legjendave shqiptare? Meso respektin cun i dashur se je nje 0 me bisht vet pa produksionin Three Dots. Ju gazetar te nderuar q sa t gjeni nj lajm e shprehni si tju doj koka. Ju njerez injoranta shani kta t dy kjo do te thot q nuk kini respekt per muziken shqiptare. Ti @iamflorimumajesi meso t kompozosh nj keng pa kopjuar apo e harrove qe vjet ishe ti me nje keng t kopjuar nga nj serenat Korcare? Mos bej si profesionist kur ke kaq pak karrierre.Dhe nuk mund tiu besoj syve kur lexoj komenten ne Facebook.O njerez Shqiptar,mos shani se e keni ber kte Flori Mumajesin si Zot. Dhe esht fjal e madhe @iamflorimumajesi dhe mos perdor emrin Familje vend e pa vend nqs e di vleren e saj.Dhe esht ofendim i rend qe te thuash ti Flori mundohuni te beni keng te bukra.Ata jan njerez te drejt nqs nuk e kini kuptuar akoma.Nuk bejn lobingje si ju dhe nuk blejn vieës ne YouTube.Kshu Sqe merrni laps e leter dhe filloni tmsoni nga ata tdy.

Thirini mendjes njerez te dashur. Ju lutem shperndaheni sa me shume.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10855007171631
array(1) { ["section"]=> string(117) "vajza-e-stefit-dhe-mbesa-e-endrit-i-drejtohet-florit-pas-sherrit-cun-i-dashur-je-nje-0-me-bisht-reagimi-i-plote-62348" }