Vajza e vogël e Ilir Metës fton në Presidencë shoqet dhe shokun e saj për të festuar (FOTOT PIKANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:35 24-07-2017 Vajza e vogël e Ilir Metës fton në Presidencë shoqet dhe shokun e saj për të festuar (FOTOT PIKANTE)

Presidenti Ilir Meta pas betimit në Kuvend ka mbërritur në Presidencë ku u zhvillua ceremonia dhe takimi i kortezisë me ish-Presidentin Bujar Nishani.

Në këtë ceremoni të pranishëm kanë qenë figura publike, deputetë nga Kuvendi dhe familja e Metës.

Nga familja e tij është vënë re vajza e vogël Era, vajza e madhe Bora, djali dhe bashkëshortja Monika Kyemadhi.

Një detej i veçantë që është vënë re në këtë ceremoni ka qenë shoqet dhe shoku i vajzës së vogël të Presidentit Meta, shkruan newbomb.al.

Siç vihet re nga fotot e newsbomb.al Era në këtë ceremoni ka ftuar edhe miqtë për të festuar, por ndryshe nga vajza e Metës e cila nuk dëshiron të ekspozohet miqtë e saj duket se e kanë shijuar këtë moment dhe pozojnë me kënaqësi./Newsbomb.al/

dfgdfgfdg_copy.jpg

dfgdfgfdg.jpg

fgerdtgerty.jpg

tertertertger.jpg

 

tertergdfg.jpg

 

tetertgdfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019285202026367
array(1) { ["section"]=> string(104) "vajza-e-vogel-e-ilir-metes-fton-ne-presidence-shoqet-dhe-shokun-e-saj-per-te-festuar-fotot-pikante-87215" }