Vajza e vogël ‘sikletos’ Tahirin, nxjerr sheshit sekretin e të atit (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:48 22-03-2017 Vajza e vogël ‘sikletos’ Tahirin, nxjerr sheshit sekretin e të atit (Foto)

Kryeministri Edi Rama dhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri kanë vizituar sot një familje bektashiane nga ku kanë uruar festën e Sulltan Novruzit.

Por, gjatë vizitës ka ndodhur një ‘incident’, vajza e vogël e familjes ka nxjerrë ‘sekretin’ e të atit para ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Ndërkohë që flisnin për policinë e shtetit, Tahiri ka pyetur vogëlushen nëse e vendos rripin e sigurimit kur udhëton me makinë dhe vogëlushja i është përgjigjur se nuk i pëlqen fare të vendosë rripin e sigurimit. Por, menjëherë pas përgjigjes për veten, vogëlushja ka vënë në ‘siklet’ Tahirin dhe babain e saj duke thënë në sy të të gjithëve se babi nuk e vendos rripin e sigurimit. Por  gjithë këtë situatë që u kap edhe nga mediat Tahiri dhe familja e vogëlushes e kanë kaluar me të qeshura.

vajza_tahiri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024770975112915
array(1) { ["section"]=> string(75) "vajza-e-vogel-sikletos-tahirin-nxjerr-sheshit-sekretin-e-te-atit-foto-72771" }