Vajza mbahej mbyllur në apartamentin e Barcelonës, jep emrat e bandës shqiptare dhe arrestohen 15 persona

Publikuar tek: bota, më 07:18 03-06-2016

15 anëtarë të një bande shqiptarë kanë rënë në prangat e autoriteteve spanjolle pas kallëzimit të një vajze rumune e cila mbahej e mbyllur në një apratament në Barcelonë.

21 vjeçarja rumune ishte blerë për t’u prostituar në Spanjë.  Me t’u liruar ajo ka dhënë emrat e bandës shqiptare që trafikonte vajza nga Shqipëria drejt Spanjës e për rrjedhojë janë prangosur 15 persona, mes tyre 2 pronarë të 3 bordellove në Tarragona.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029875993728638
array(1) { ["section"]=> string(110) "vajza-mbahej-mbyllur-ne-apartamentin-e-barcelones-jep-emrat-e-bandes-shqiptare-dhe-arrestohen-15-persona-42293" }