Vajzaaaaaa... mos iu ndani këtyre modele fundesh! Janë trendy më i ri (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:06 14-11-2017 Vajzaaaaaa... mos iu ndani këtyre modele fundesh! Janë trendy më i ri (FOTOT)

Fundet janë trendi më i ri vjeshtë-dimër 2018.

Nuk ka rëndësi forma e tyre, as gjatësia, mjafton ta vishni me një triko të leshtë dhe do dukeni “in”.

Në foto mund të shikoni një sërë kombinimesh që do t’ju bëjnë të vishni funde dhe në dimrin e acartë dhe mos dukeni aspak të zhveshura por gjithë stil.

fund1.jpg

fund.jpg

fund3.jpg

fund2.jpg

fund6.PNG

fund5.PNG

fund8.PNG

fund7.jpg

fund10.PNG

fund9.PNG

fund12.PNG

fund11.PNG

fund13.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktori i Portokallisë në zi, humb njeriun e dashur: Ke lënë mirësi tek çdo njeri që njeh
Vajza kini KUJDES! 19-vjeçarja korçare shkon të vendosë qerpikë fallco, parukierja i hedh në sy atak këpucësh »
Article Logic
Execution time: 0.0043840408325195
array(1) { ["section"]=> string(77) "vajzaaaaaa-mos-iu-ndani-ketyre-modele-fundesh-jane-trendy-me-i-ri-fotot-99535" }