Vajzat e ekranit në festë, por më parë nuk harrojnë të bëjnë ‘’adetin’’ (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:37 23-04-2016 Vajzat e ekranit në festë, por më parë nuk harrojnë të bëjnë ‘’adetin’’ (FOTOT)

Vajzat e ekranit në festë, por më parë nuk harrojnë të bëjnë ‘’adetin’’.Dhe cili është ai? Sigurisht që bërja e fotove, të cilat janë për të memorizuar momentet e bukura.

“Pjesa e parë e festës i dedikohet gjithmonë fotove. Pa hequr qafe këtë "hall", nuk ka argëtim.’’, shkruan Fiori Dardha.

Iris Luarasi, Desada Metaj, Fiori Dardha, Ornela Bego, Ana Kekezi, Elona Meço, të gëzuara publikojnë edhe fotot nga ish-Blloku.

 

fioridardhairis4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032758951187134
array(1) { ["section"]=> string(78) "vajzat-e-ekranit-ne-feste-por-me-pare-nuk-harrojne-te-bejne-adetin-fotot-38462" }