Vajzat e familjes Hoxha kopjojnë familjen Kardashian (FOTOT flagrante)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:54 02-08-2016 Vajzat e familjes Hoxha kopjojnë familjen Kardashian (FOTOT flagrante)

Familja Kardashian u bë e njohur për shkak të reality show-t “Keeping Up With The Kardashians” dhe që nga ai moment janë tërë kohën nën vëzhgimin e mediave.

Motrat Kardashian-Jenner njihen për gustot e tyre në veshje dhe në aksesorë dhe shumë vajza i ndjekin dhe dëshirojnë të bëhen si ato.

Dhe duket se një familje e tillë është edhe në Shqipëri. Familja Hoxha , duke filluar nga fashionistja Lori Hoxha për të vazhduar te Sara dhe në fund te nëna e tyre Vjollca, të cilat duket se janë fanse të veshjeve të familjes së famshme.

Më poshtë keni një galeri ku do habiteni duke parë të njëjtat veshje tek dy familjet.

kim1.jpg

kim3.jpg

kim4.jpg

kim5.jpg

kim6.jpg

kim7.jpg

kim8.jpg

kim9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022902011871338
array(1) { ["section"]=> string(74) "vajzat-e-familjes-hoxha-kopjojne-familjen-kardashian-fotot-flagrante-48490" }