Vajzat e medias nuk i mban vendi, ngrihen dhe hedhin vallen në festën e LSI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:10 24-12-2016
Gazetaret te festa e LSI by newsbomb-al

Gazetare dhe drejtuese mediash kanë qenë të ftuara dje që në festën që të rinjtë e LSI-së organizuan me rastin krishtlindjeve dhe vitit të ri.

Së bashku me deputeten Monika Kryemadhi, gazetaret Fiori Dardha, Eni Vasili, Anila Basha, Rezarta Delisula dhe Desada Metaj nuk kanë hezituar të kërcejnë dhe të bëjnë foto gjatë darkës.

Në tavolinën e gazetareve janë ulur shpesh herë edhe zyrtarë të tjerë të rëndësishëm të LSI. 

15696907_10155515529018765_1376266447_o.jpg

15696961_10155515521983765_1284635239_o.jpg

15726101_10155515524838765_1515602652_o.jpg

15696607_10155515530788765_929115107_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026695013046265
array(1) { ["section"]=> string(80) "vajzat-e-medias-nuk-i-mban-vendi-ngrihen-dhe-hedhin-vallen-ne-festen-e-lsi-63644" }