Vajzat ia prishin qejfin ministres Kodheli, ajo jep shembullin e Kukësit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:06 24-02-2016 Vajzat ia prishin qejfin ministres Kodheli, ajo jep shembullin e Kukësit

Numri i vajzave që kanë aplikuar për për ushtarë/detarë në Forcat e Armatosura të Shqipërisë ka qenë i vogël dhe kjo gjë ia ka prishur qejfin ministres së Mbrotjes Mimi Kodheli.

“Nuk më erdhi mirë kur mësova për numrin e vogël të vajzave që kanë aplikuar për ushtarë/detarë aktivë në Forcat e Armatosura të Shqipërisë”, shprehet Kodheli e cila jep një shembull tërësisht të ndryshëm nga Kukësi.

“Shikoni ç'bëhej sot në Kukës ku ishte zëvendësministri Koçi për fushatën e rekrutimeve”, fton Kodheli përmes këtyre fotove.

kodheli.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027980804443359
array(1) { ["section"]=> string(77) "vajzat-ia-prishin-qejfin-ministres-kodheli-ajo-jep-shembullin-e-kukesit-33425" }