Vajzat “rrëshqasin” në një festë ditëlindjeje, fotot skandaloze qarkullojnë në internet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:56 01-09-2016

Chloe Ferry, vajza amerikane e cila ka marrë pjesë në një reality show ka festuar ditëlindjen e saj të 21 bashkë me shoqet e saj në një club nate.

Por vajzat pasi kanë pirë e kanë humbur toruan. Ata janë fotografuar rrugëve pasi kanë dalë nga club-i në mënyrë skandaloze, ku kanë bërë dhe veprime tepër të pahijshme. 

1241411.jpg14214142124.jpg12344.jpg1233.jpg123124.jpg13213.jpg123.jpg12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028670072555542
array(1) { ["section"]=> string(90) "vajzat-rreshqasin-ne-nje-feste-ditelindjeje-fotot-skandaloze-qarkullojne-ne-internet-51593" }