Valbona Mema niset me “Porsche” drejt..

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:59 28-06-2015 Valbona Mema niset me “Porsche” drejt..

Këngëtarja e muzikës popullore, Valbona Mema ka ndarë me miqtë e saj një fotografi teksa pushon gjatë rrugës e mbështetur te një “Porsche” me stilin dhe lukun e saj të veçantë.

Ajo që nuk dihet është nëse këngëtarja ka vendosur të bëjë pushime apo do të mbajë ndonjë koncert për shqiptarët në emigracion, apo ndoshta të dyja bashkë, por ajo që bie në sy është se Valbona Mema po e shijon udhëtimin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027247905731201
array(1) { ["section"]=> string(41) "valbona-mema-niset-me-porsche-drejt-14844" }