Valbona Selimllari bën veprimin e guximshëm, I RREZIKOHET jeta (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 12-07-2018 Valbona Selimllari bën veprimin e guximshëm, I RREZIKOHET jeta (FOTO) Valbona Selimllari

Missi i parë shqiptar ka habitur të gjithë fansat, me fotot e fundit që ka postuar në Instagram.

E veshur sportive, Valbona është fotografuar në majë të një shkëmbi, në një lartësi të madhe. Të shumtë kanë qenë ata që kanë shprehur shqetësimin për Valbonën, madje dhe aktorja Olta Gixhari e ka pyetur nëse është mirë.

-640-0-5b47a5c46d951.jpg

-640-0-5b47a5c3b607d.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Besojeni ose jo, këto atlete 'të lodhura' kushtojnë 1,500 euro (Foto)
Xhensila solli në jetë Ajkën, Greta Koçi i bën dhuratën e parë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.018966913223267
array(1) { ["section"]=> string(73) "valbona-selimllari-ben-veprimin-e-guximshem-i-rrezikohet-jeta-foto-127705" }