Valbona Selimllari braktis Tv Klan, ja në cilin televizion do shfaqet tani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:33 14-11-2017 Valbona Selimllari braktis Tv Klan, ja në cilin televizion do shfaqet tani

Ajo është një nga figurat më të dashura të ekranit për publikun shqiptar.

Ish-missin, e kemi parë gjithnjë në ekran në prezantime spektaklesh dhe anëtare jurie.

Por së fundmi në media po qarkullon lajmi se Valbona do të ketë një emision të sajin, në televizionin Ora News.

Ndërkohë ende nuk është zbuluar formati i emisionit që ajo do të drejtojë. 

 

valbona-780x439.jpg

 

214640.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza kini KUJDES! 19-vjeçarja korçare shkon të vendosë qerpikë fallco, parukierja i hedh në sy atak këpucësh
Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet, publikon foto me hashash (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0041940212249756
array(1) { ["section"]=> string(79) "valbona-selimllari-braktis-tv-klan-ja-ne-cilin-televizion-do-shfaqet-tani-99553" }