Valbona Selimllari e thotë hapur çfarë mendon për Veliajn dhe Xoxën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:21 29-06-2016 Valbona Selimllari e thotë hapur çfarë mendon për Veliajn dhe Xoxën

Missi i parë shqiptar Valbona Selimllari e cila vazhdon të mbetet një ikonë bukurie, e thotë hapur atë çfarë mendon për kryebashkiakun Erion Veliaj dhe bashkëshorten e tij Ajola Xoxa.

Selimllari duket se gëzon simpati për të dy.

“Për t’u përmirësuar duhet të ndryshosh, për t’u perfeksionuar duhet të ndryshosh shpesh. Në fund mund të jetë, me njeriun e ndryshimit Erion Veliaj”, shkruan missi i parë shqiptar ndërsa i bën edhe një goxha kompliment bashkëshortes së Veliajt.

“Ajola Xoxa zemër, ishe bërë një yll”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10828495025635
array(1) { ["section"]=> string(73) "valbona-selimllari-e-thote-hapur-cfare-mendon-per-veliajn-dhe-xoxen-44941" }