Valbona Selimllari me detyrë të re në Bashkinë e Tiranës, ja pozicioni që mban miss-i i parë shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:51 12-03-2017 Valbona Selimllari  me detyrë të re në Bashkinë e Tiranës, ja pozicioni që mban miss-i i parë shqiptar

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari është emëruar në një detyrë të re në Bashkinë e Tiranës.

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se Selimllari është emëruar këshilltare e kryebashkiakut, Erion Veliaj.

Sot, Selimllari ka marrë pjesë në një aktivitet për fëmijët në nevojë dhe është fotografuar me disa fëmijë dhe duket mjaft e lumtur mes tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024927139282227
array(1) { ["section"]=> string(106) "valbona-selimllari-me-detyre-te-re-ne-bashkine-e-tiranes-ja-pozicioni-qe-mban-miss-i-i-pare-shqiptar-71633" }