Valbona Selimllari me superlativa për Luana Vjollcën, lexoni se ç’i shkruan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 09-05-2016 Valbona Selimllari me superlativa për Luana Vjollcën, lexoni se ç’i shkruan

Missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari vazhdon ta ruajë ende bukurinë e freskët e rinore të viteve më parë.

Selimllari është intervistuar nga moderatorja bukuroshe e Top Channel, Luana Vjollca dhe mesa duket gjithçka ka shkuar mirë. Ish missi shkruan madje me superlativa për bjonden e ekranit.

“Ishte kënaqësi të intervistohesha nga një yll i bukur dhe e aftë si ti zemër”, shkruan Valbona për Luanën.

  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022528886795044
array(1) { ["section"]=> string(80) "valbona-selimllari-me-superlativa-per-luana-vjollcen-lexoni-se-c-i-shkruan-39946" }