Valbona Selimllari nostalgjike: Hap arkivat dhe nxjerr fotot e papublikuara më parë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:08 05-11-2017 Valbona Selimllari nostalgjike: Hap arkivat dhe nxjerr fotot e papublikuara më parë (FOTOT)

Miss-i i parë shqiptar Valbona Selimllari është shquar gjithnjë për bukurinë dhe ëmbëlsinë e saj që herën e parë që u shfaq në ekran.

Edhe pse vitet kalojnë, ajo ruan të njëjtën bukuri si kohë më parë.

Ish-missi është bërë nostalgjike dhe ka vendosur të postojë dy foto nga arkiva sesi dukej vite më parë.

Bukuria e Selimllarit është po e njëjta e disa viteve më parë dhe duket se për të koha që kalon nuk është aspak sfiduese, përkundrazi i përforcon linjat e saj perfekte akoma dhe më shumë.

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rikthehet Bleona, pas fotove nudo shfaqet komplet ndryshe në krah të dashurisë së saj
Mediat raportuan se humbi jetën në aksident, Sabri Fejzullahu zbulon personin që bëri lajmin e rremë »
Article Logic
Execution time: 0.017723083496094
array(1) { ["section"]=> string(94) "valbona-selimllari-nostalgjike-hap-arkivat-dhe-nxjerr-fotot-e-papublikuara-me-pare-fotot-98423" }