Valbona Selimllari shfaqet e mrekullueshme, momente relaksi me të bijën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:58 23-09-2017 Valbona Selimllari shfaqet e mrekullueshme, momente relaksi me të bijën

Miss-i i parë shqiptar Valbona Selimllari ruan të njëjtën bukuri si vite më parë kur u kurorezua si më e bukura e Shqipërisë.

Ajo vazhdon ende të jetë pjesë e ekranit ku është anëtare e jurisë në spektaklin “Dance With Me.”

Prej vitesh ajo është bërë nënë e tre fëmijëve, dy djem dhe një vajzë.

Në një foto të postuar në Instagram, Selimllari duket se po shijon momente relaksi në bregdet së bashku me të bijën e saj, Vivian.

Bukuria e saj natyrale ende bie në sy teksa vështron këtë foto edhe pse vitet kalojnë.

valbonaselimllari.jpg

Valbona_Selimllari.jpg

 

640full-valbona-selimllari.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ilda Bejleri nuk përmbahet, provokon duke hequr sytjenat (FOTO)
Musa harron përfundimisht Donën, prezanton të dashurën e re (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012144088745117
array(1) { ["section"]=> string(76) "valbona-selimllari-shfaqet-e-mrekullueshme-momente-relaksi-me-te-bijen-93408" }