Valbona Selimllari zbulon se si e përjashtuan nga shkolla

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:43 03-10-2017 Valbona Selimllari zbulon se si e përjashtuan nga shkolla

Valbona Selimllari është Miss-i i parë shqiptar, por mesa duket vitet kanë mbetur në vend për të. Bukuria e saj është ende e freskët si në vitin 1991 kur rrëmbeu kurorën e të bukurës shqiptare.

Që në atë kohë Valbona është mjaft aktive në jetën publike, përveçse merret me biznesin e saj ajo është edhe pjesë e jurisë së spektaklit “Dance With Me”, në Tv Klan.

Sot Valbona ishte e ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel. Ish-miss-i është ngritur mjaft herët për të shkuar në studio dhe mesa duket ky është problemi i saj më i madh. Madje ajo tha se e kanë përjashtuar edhe nga shkolla, për shkak të mungesave.

“Kur kam angazhime, nuk e kam problem orarin por kur nuk kam, më pëlqen ta zgjas pak atë gjumin e mëngjesit. Më kanë përjashtuar nga shkolla, kam një vit të humbur prej gjumit të mëngjesit. Është gabim i madh”, u shpreh ajo.

Po ashtu ish-Missi ka zbuluar edhe moshën e saj, që është 45 vjeçe. 

images.jpg

628full-valbona-selimllari.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moderatorja e njohur shqiptare poston një foto të “nxehtë”, puth në buzë… (FOTO)
E pabesueshme, por e vërtetë! Dy moderatoret e njohura shqiptare nuk flisnin me njëra-tjetrën për dy muaj, por askush s’e vuri re »
Article Logic
Execution time: 0.019173860549927
array(1) { ["section"]=> string(63) "valbona-selimllari-zbulon-se-si-e-perjashtuan-nga-shkolla-94558" }