Valencia refuzon ofertën për Otamendin

Publikuar tek: sport, më 20:37 19-01-2015 Valencia refuzon ofertën për Otamendin

Klubi i Valencias ka konfirmuar se ata kanë refuzuar një ofertë me vlerë gati £ 27 milion për mbrojtësin Nicolas Otamend, por nuk bëjnë me dije emrin e klubit që e ka bërë ofertën.

Eksperti spanjoll i futbollit, Guillem Balague ka thënë se ka qënë klubi i  Manchester United që bëri ofertën per këtë lojtar. Por kjo është duke u mohuar fuqimisht nga burimet brenda Old Trafford dhe Valencia e cila, thotë gjithashtu se Otamendi do të qëndrojë në klub edhe këtë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sebastian Giovinco emigron në Toronto, bëhet futbollisti italian më i paguar
18 vjeçari shqiptar në skuadrën e parë të Man.City »
Article Logic
Execution time: 0.024945974349976
array(1) { ["section"]=> string(42) "valencia-refuzon-oferten-per-otamendin-986" }