Vangjush Dako ofendon rëndë Blushin: Ti je nje kuç*e profesioniste me pamje prej mashtruesi firmato

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:59 10-04-2017 Vangjush Dako ofendon rëndë Blushin: Ti je nje kuç*e profesioniste me pamje prej mashtruesi firmato

Kryetari i bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka sulmuar ashpër kreun e Libra-s duke e sharë si asnjëherë në parë. 

Ai e ka akuzuar rëndë atë duke e quajtur mashtrues që dikur i lëpihej për ti dhënë disa tendera. Dako ka vijuar më tej në statusin e tij në facebook me akuza të forta të cilat kanë denigruar edhe në fjalë banale.

“O Blush qenke marre prape me mua sot me gjuhen e Sali Berishes! Po Saliu te pakten e ka nje taban e do s'e do. Kurse kjo puna jote negjuhen popullore quhet pune kuckash! Ti je nje kucke profesioniste me nje pamje prej mashtruesi firmato. Po ti nuk mashtron dot asnje socialist se ata te njohin cfare malli je! Me vjen per te vjelle sa here flet se me kujtohet si me lepiheshe per te marre tendera! Apo nuk te kujtohet kur vije dhe me thoshe jepja tenderin X-it apo Y-it se rregullohemi bashke?! Ti je nje sekser i semure per leke qe ben sikur je shkrimtar! Kete se di vetem une po dhe te tjere qe edhe sot u rri neper dyer per te kap ndonje lek si sekser! Kjo politike prej kucke qe ti ke bere gjithmone eshte natyra jote e vertete. Prandaj s'te doli asnje dite e keqja qe s'u bere dot minister i Edi Rames. Ju qepe Edi Rames me gure ne traste dhe thoshe pa pike turpi po ne te tjeret ku do hame!!! Mua me je qepur me gure ne traste qekur ta kam thene cope publikisht se ti je qesharak si Grida. Po ne fakt edhe Griden eshte gjynaf ta krahasosh me ty! Ti je nje kucke qe nuk e ke as shoqen as shokun. Megjithate jam shume i gezuar qe me ne fund do matesh me vote me mua. Shume shpejt do vije 18 qershori dhe do ta shohesh vete cfare respekti kane durrsaket per nje mashtrues firmato si puna jote”, Shkruan Dako në statusin e tij.

dakoooooooo.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019196033477783
array(1) { ["section"]=> string(104) "vangjush-dako-ofendon-rende-blushin-ti-je-nje-kuc-e-profesioniste-me-pamje-prej-mashtruesi-firmato-74744" }