Vapa zhvesh edhe bukuroshen e FSHF-së

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 30-07-2016 Vapa zhvesh edhe bukuroshen e FSHF-së

Jona Dervishi, femra më e bukur në radhët e institucionit të FSHF-së ka nisur pushimet. Ajo ndodhet në Rimini të Italisë, ku duket se është duke pushuar, por ende nuk dihet shoqëruesi. Megjithatë, Jonën e shohim me bikini dhe shumë tërheqëse…

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02557897567749
array(1) { ["section"]=> string(43) "vapa-zhvesh-edhe-bukuroshen-e-fshf-se-48206" }