Vartësi takon ministren në Kongresin e Partisë Socialiste, ç’komunikim brilant mes tyre…(FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:51 20-03-2016 Vartësi takon ministren në Kongresin e Partisë Socialiste, ç’komunikim brilant mes tyre…(FOTO)

Zëvendësministri shqiptar takon ministren e tij, në një mënyrë krejt ndryshe. Një formë që rrëfen rreth komunikimit brilant mes tyre. Bëhet fjalë për Petro Koçin dhe Mimi Kodhelin, të dy zyrtarët më të lartë të Ministrisë së Mbrojtjes.

 

Diçka bisedojnë mes tyre, ndërsa në bisedë është futur edhe Olta Xhaçka. Koçi, kreu i ‘’PSV91’’ është bërë pjesë e koalicionit të me PS-në, duke mbajtur postin e zëvendësministrit, pas dorëheqjes së Dritan Hilës nga ky post.

Një komunikim i tillë mes dy njerëzve që bashkëpunojnë ngushtësisht në ministri është normal, por duket se pikëpamjet socialiste e përforcojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027541160583496
array(1) { ["section"]=> string(97) "vartesi-takon-ministren-ne-kongresin-e-partise-socialiste-c-komunikim-brilant-mes-tyre-foto-35594" }