Vasili: Ç’e duam këtë kryeministër që u griu miliona euro shqiptarëve për konferenca dhe dekor

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:36 02-11-2017 Vasili: Ç’e duam këtë kryeministër që u griu miliona euro shqiptarëve për konferenca dhe dekor

Kreu i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili edhe ditën e sotme ka vijuar akuzat e tij kundër kryeministrit Rama.

Në një postim në rrjetet sociale, Vasili shkruan se përse i duhet vendit ky kryeministër i cili “griu” milionat e shqiptarëve me dekor dhe konferenca.

“E çfarë i kontrolloi korrupsionit? Asgjë përkundrazi e thelloi. Doing bisnes thotë që Shqipëria ka rënë 28 vënde me taksat torturuese.Çfarë zgjidhi me taksat?Asgjë.”, shkruan ndër të tjera Petrit Vasili në facebook

Më poshtë postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018362998962402
array(1) { ["section"]=> string(99) "vasili-c-e-duam-kete-kryeminister-qe-u-griu-miliona-euro-shqiptareve-per-konferenca-dhe-dekor-98110" }