Vasili ironizon Ramën: Shkollëpaku që ngatërron gjeografinë

Publikuar tek: barometri, më 08:08 15-08-2018 Vasili ironizon Ramën: Shkollëpaku që ngatërron gjeografinë

Krytetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të në postimi në llogarinë e tij ka ironizuar Ramën për videon e nyjes së re së Milotit që publikoi mëngjesin e sotëm.

 

Vasili thotë se kryeministri shkollëpak ngatërron gjeografinë pasi turistët nuk kanë si shkojnë në Jon pa By Pass-in e Vlorës dhe të Fierit.

“Shkollëpaku ngatërron gjeografinë.

Shkollëpaku kryeministër hedh video për nyjen rrugore të përmirësuar të Milotit dhe thotë se ka rëndësi për turizmin.
Shkollëpaku për vete po pushon në bregdetin e Jonit.
Një pyetje për shkollëpakun: 
Si do të shkojnë turistët në Jon pa By Passi-n e Fierit dhe të Vlorës që nuk ekzistojnë gjëkundi?
Apo me helikopter siç shkon shkollëpaku”, ka shkruar Vasili.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026920080184937
array(1) { ["section"]=> string(65) "vasili-ironizon-ramen-shkollepaku-qe-ngaterron-gjeografine-131155" }