Vasili -Ramës: E pate policinë vetëm dhe u mbyt vendi me drogë

Publikuar tek: barometri, më 07:29 12-06-2017 Vasili -Ramës: E pate policinë vetëm dhe u mbyt vendi me drogë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018503904342651
array(1) { ["section"]=> string(66) "vasili-rames-e-pate-policine-vetem-dhe-u-mbyt-vendi-me-droge-82117" }