Vasilika Hysi në hall me shiun, shkon te makina e Eduard Halimit: A të vi dhe unë me ty?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:05 03-03-2016 Vasilika Hysi në hall me shiun, shkon te makina e Eduard Halimit: A të vi dhe unë me ty?

Menjëherë pas mbledhjes së Këshillit të Mandateve, deputeti Eduard Halimi ka bërë një prononcim për "News 24" ku ka thënë se nuk është arritur ende asnjë marrëveshje me pozitën për aktet nënligjore të dekriminalizimit.

 Pas deklaratës, deputeti demokrat është drejtuar me shpejtësi te makina e tij. Aty është afruar edhe deputetja Vasilika Hysi e cila e ka gjetur veten mes rreshjeve të shiut dhe e ka pyetur me kortezi Halimin: “A mund të vij dhe unë me ty?"

“Po”, ishte përgjigjia e menjëhershme e Halimit që me ç’duket është një “gentelman” i vërtetë pavarësisht konfrontimeve politike që ka me kolegen socialiste.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjebrea nxehet dhe përgënjeshtron "Shqiptarja.com": Nuk i kam dhënë asnjë prononcim. Malltezi: Shoh që nuk ka shumë klikime në youtube
Foto e rrallë e kohës kur Rama dhe Beqaj luanin si titullarë në basketboll për Dinamon »
Article Logic
Execution time: 0.032076120376587
array(1) { ["section"]=> string(91) "vasilika-hysi-ne-hall-me-shiun-shkon-te-makina-e-eduard-halimit-a-te-vi-dhe-une-me-ty-34127" }