Vazhdojnë sulmet ndaj MEDIAS: Vritet në mënyrë misterioze gazetarja e njohur

Publikuar tek: bota, më 20:36 16-04-2018 Vazhdojnë sulmet ndaj MEDIAS: Vritet në mënyrë misterioze gazetarja e njohur Gazetarja e vrarë në San Salvador

Pas lajmit se një gazetar rus kishte mbetur i vdekur pas rënies nga një lartësi e konsiderueshme, një lajm tjetër i zi ka ardhur nga San Salvadori, ku një gazetare është gjetur e vrarë nga policia.

Sipas mediave të huaja, 33 vjeçarja Karla Lisseth Turcios, është rrëmbyer dhe është vrarë në rrethana ende shumë misterioze për grupet hetimore.

Turcios u shpall e zhdukur pas denoncimit të burrit të saj dhe djalit, kur këta të fundit humbën kontaktet me 33 vjeçaren.

Karla Lisseth Turcios punonte gazetare për El Economista, ndërsa kohët e fundit u bë e njohur për hetoimet në disa shkelje korruptive nga disa individë në Amerikën Qendrore.

Policia ka mundur të gjejë trupin e gazetares, ndërsa ka vijuar hetimet për zbardhjen e plotë të vrasjes.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zonja e Parë në gjendje të RËNDË shëndetësore, refuzon të marrë MJEKIMET
Bota e egër në ALARM: Fshatarët masakrojnë 11 speciet drejt zhdukjes »
Article Logic
Execution time: 0.020495176315308
array(1) { ["section"]=> string(82) "vazhdojne-sulmet-ndaj-medias-vritet-ne-menyre-misterioze-gazetarja-e-njohur-117121" }