Vazhdon votimi në Eurovision, Eugent Bushpepa renditet në vendin e nëntë

Publikuar tek: kulture-art, më 23:07 12-05-2018 Vazhdon votimi në Eurovision, Eugent Bushpepa renditet në vendin e nëntë

Prej disa minutash është duke u zhvilluar votimi ndërmjet shteteve në festivalin europian të muzikës.

Shqipëria e cila përfaqësohet nga këngëtari Eugent Bushpepa më këngën “Mall”, aktualisht renditet e nënta, ndërkohë që ka dhe rreth 17 shtete të tjera që pritet të votojnë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detaji emocionues gjatë performancës së Ermal Metës në Eurovizion (FOTO)
Përfundon votimi në Eurovizion, vendin e parë e merr Izraeli »
Article Logic
Execution time: 0.038542985916138
array(1) { ["section"]=> string(78) "vazhdon-votimi-ne-eurovision-eugent-bushpepa-renditet-ne-vendin-e-nente-120553" }