Vdekja e Florencit në Francë, të afërm, miq dhe familjarë para Piramidës: Duam drejtësi

Publikuar tek: barometri, më 08:24 25-12-2017 Vdekja e Florencit në Francë, të afërm, miq dhe familjarë para Piramidës: Duam drejtësi

Të afërm, miq dhe familjarët të Florenc Beqirajt, i cili u masakrua në Francë janë mbledhur në këto momente përpara piramidës në Tiranë.

Me pankarta në duar ata kërkojnë që të sillet në Shqipëri trupi i të riut që humbi jetë si dhe kërkojnë drejtësi për atë që i ndodhi Florencit në Francë.

23-vjeçari  Florenc Beqiraj ndërroi jetë tëb premten në spitalin e Marsejës pasi mjekët vendosën t’i shkëpusin aparaturat që e mbanin në jetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049695014953613
array(1) { ["section"]=> string(91) "vdekja-e-florencit-ne-france-te-aferm-miq-dhe-familjare-para-piramides-duam-drejtesi-104271" }