Vdes 13-vjeçarja në TIRANË, dyshohet se është VRARË me plumb në bark

Publikuar tek: aktualitet, më 21:40 11-10-2018 Vdes 13-vjeçarja në TIRANË, dyshohet se është VRARË me plumb në bark Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Një 13-vjeçare e identifikuar si shtetësja K.B ka ndërruar jetë në spital pasi dyshohet se është vrarë me armë zjarri.

Sipas të dhënave paraprake, e mitura ka marrë një plumb në bark.

Të dhënat ende nuk janë konfirmuar, sakaq priten detaje të reja nga ngjarja e rëndë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 11. 10. 2018, rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti paralajmëron LIVE Eni Vasilin: Mos GUXO të kundërshtosh qeverinë, se do të hedhin PRANGAT
“Babalja”, Shpëtim Nazarko ia thote troç Vasilit e Spahos: Do t’ ju kushtojë rëndë, do futeni në burg »
Article Logic
Execution time: 0.10393285751343
array(1) { ["section"]=> string(74) "vdes-13-vjecarja-ne-tirane-dyshohet-se-eshte-vrare-me-plumb-ne-bark-137483" }