“Vdes Britney Spears”, Sony Music e deklaron të vdekur këngëtaren e famshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:31 26-12-2016 “Vdes Britney Spears”, Sony Music e deklaron të vdekur këngëtaren e famshme

Duket se hakerat ose ndonjë gabim i trashë njerëzor nga llogaria e gjigantit muzikor Sony Music, ka bërë që miliona fansa të këngëtares Britney Spears të kapen nga paniku, pas një postimi që e ka deklaruar atë të vdekur.

“Britney Spears vdiq në aksident

Do t’ju tregojmë më shumë së shpejti rreth ngjarjes

RIP Britney Spears”, shkruhet në tweet-in nga Sony Music Global që menjëherë ka marrë udhën dhe është shndërruar në lajm, transmeton Newsbomb.al.

“Vdekja” e Britney Spears është njoftuar vetëm një ditë pas ndarjes nga jeta të këngëtarit të famshëm britanik George Michael. /Newsbomb.al

Screaefqdgf3rqw3raserfnshot_1.jpg

wrty45y4w5yhfghh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030680894851685
array(1) { ["section"]=> string(78) "vdes-britney-spears-sony-music-e-deklaron-te-vdekur-kengetaren-e-famshme-63817" }