Vdes djali 19-vjeçar i këngëtarit të njohur amerikan

Publikuar tek: bota, më 17:21 12-07-2016 Vdes djali 19-vjeçar i këngëtarit të njohur amerikan

Jerry Greer djali 19-vjeçar i këngëtarit të njohur amerikan të muzikës Country, Craig Morgan është gjetur i pajetë pas një aksidenti me varkë në liqen.

Trupi i pajetë është gjetur ditën e djeshme në liqenin Kentucky në Tennessee pas kërkimeve tre ditore nga zhytësit.

“Me hidhërim të thellë konfirmoj vdekjen e 19-vjeçarit, Jerry Greer, djali i muzikantit Craig Morgan dhe gruas së tij Karen Greer”, ka thënë një i afëmr i familjes për “E! News”.

CraigMorgannshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14489817619324
array(1) { ["section"]=> string(58) "vdes-djali-19-vjecar-i-kengetarit-te-njohur-amerikan-46350" }