Vdes FOSHNJA E SAPOLINDUR në spitalin e Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 14:26 13-02-2018 Vdes FOSHNJA E SAPOLINDUR në spitalin e Tiranës

Nëna lindi në kushte shtëpie, i vdes foshnja në spital.

Një lajm tragjik vjen nga spitali i Tiranës ku ka ndërruar jetë një foshnje e sapolindur. Mësohet se nëna 40 vjeçare lindi në kushte shtëpie dhe ka shkuar më pas në spitalin e Tiranës në gjendje të rëndë bashkë me foshnjën e saj. Pas disa çastesh foshnja ka ndërruar jetë.

Sakaq, edhe gjendja e 40 vjeçares që sipas policisë ka çrregullime mendore, është e rënduar. Priten detaje të tjera për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy vëllezër plagosin me thikë 22-vjeçarin, arrestohen në kohë rekord autorët (DETAJE NGA POLICIA)
Kaos në zyrat e gjendjes civile, bllokohet puna prej dy orësh »
Article Logic
Execution time: 0.022583961486816
array(1) { ["section"]=> string(54) "vdes-foshnja-e-sapolindur-ne-spitalin-e-tiranes-110117" }