Vdes një tjetër aktor dhe komedian i madh

Publikuar tek: bota, më 10:04 27-12-2016 Vdes një tjetër aktor dhe komedian i madh

Bota humb edhe një tjetër aktor të madh.

Ricky Harris, producenti, aktori dhe komediani amerikan është ndarë nga jeta në moshën 54 vjeçare. Paraprakisht dyshohet se shkaku i vdekjes është një atak kardiak.

Harris është i njohur për rolet e tij në filmat si Heat, Dope, This Christmas apo në serialet televizive si: Miami, NYPD Blue, The People v. O.J. Simpson: American Crime Story.

Ai ishte njeriu që fshihej pas zërave të legjendave DJ EZ Dicc, TaaDow, dhe Saul-T-Nutz në albumet Snoop Dogg ,Tha Dogg Pound. 

sno.jpg

lif.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033719062805176
array(1) { ["section"]=> string(47) "vdes-nje-tjeter-aktor-dhe-komedian-i-madh-63876" }