Vdes papritur aktorja 23-vjeçarja, ylli i filmave me “pullë të kuqe”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:16 07-12-2017 Vdes papritur aktorja 23-vjeçarja, ylli i filmave me “pullë të kuqe”

Është gjendur e vdekur në banesën e saj ylli i filmave porno, August Ames në moshën 23 vjeçare.

Ajo është gjendur e pajetë në banesën e saj, raporton “the sun”. Bukuroshja është pjesëmarrëse në 270 role në filma erotikë.

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së saj, por miqtë më të afërm të aktorës kanë konfirmuar se 23-vjeçarja vuante nga depresioni dhe ngacmimet e vazhdueshme në rrjetet sociale.

Shkaku i vdekjes së saj është duke u hetuar, por deri tani konfirmohet se aktorja nuk kishte asnjë shenjë dhune.

 

nintchdbpict000371458679.jpg

 nintchdbpict000371458673.jpg

 ames.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « John Travolta si John Gotti në filmin e ri për jetën e bosit të familjes mafioze Gambino, ja kur del në kinema
Shokon Fifi, kënga e re i dedikohet ish-të dashurit: Ka vdekur! »
Article Logic
Execution time: 0.018442869186401
array(1) { ["section"]=> string(72) "vdes-papritur-aktorja-23-vjecarja-ylli-i-filmave-me-pulle-te-kuqe-102266" }