Vdes tragjikisht futbollisti shqiptar, klubi jep lajmin e hidhur

Publikuar tek: sport, më 16:40 24-09-2018 Vdes tragjikisht futbollisti shqiptar, klubi jep lajmin e hidhur Fidan Gashi

Futbolli shqiptar është tronditur ditën e sotme pas lajmit të vdekjes së futbollistit Fidan Gashi.

Gashi ishte futbollist i njohur i Drenicës, ndërsa lajmin e ka dhënë vetë ekiopi në Facebook.

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin për vdekjen e ish-futbollistit tonë, Fidan Gashi”, shkruuhet ndër të tjera në lajmërimin e klubit, ndërsa theksohet se ai ka qenë pjesë  5 vite dhe i grupmoshave të ndryshme të ekipit të Drenicës.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pjesë e grupit kriminal ‘Bajri’, FSHF pezullon trajnerin e Kombëtares
Gruaja e ish-lojtarit të Real çmend Instagramin, poston FOTO nudo »
Article Logic
Execution time: 0.01790189743042
array(1) { ["section"]=> string(70) "vdes-tragjikisht-futbollisti-shqiptar-klubi-jep-lajmin-e-hidhur-135454" }